Dzīvnieku kapsēta

Par kapsētu

Dzīvnieku kapsēta "Citi medību lauki" ir veltījums visuzticīgākajam DRAUGAM - sunim ņūfaundlendietim - Karbo Cerbo Kongo Van der Klemanso 24.11.1990. - 22.06.2002.

 

 

 

Dzīvnieku kapsētā „ Citi medību lauki” nav nacionālās, politiskās, reliģiskās, rasu un dzimumu nodalījumu, atšķirību, pretrunu un naida.

Šeit blakus atrodas un cits citam netraucē suns, kaķis, žurka, kāmis, trusis, putns vai zelta zivtiņa.

Manuprāt, cilvēki kuri patiesi mīl dzīvniekus arī ikdienas dzīvē attiecībās ar citiem cilvēkiem ir saprotošāki, iecietīgāki un labestīgāki.

Personīgi man jebkurš esošais vai bijušais dzīvnieks ir bijis un ir manas ĢIMENES LOCEKLIS un es cienu cilvēkus kuriem ir tāda pati attieksme pret saviem mīluļiem, lai kas arī tie būtu.

 

 

Dzīvnieku kapsētas Citi medību lauki izveidotājs
Uģis Rūķītis

 

Dzīvnieku kapsētas - „Citi medību lauki” - realizācijas autori :

Teritorijas labiekārtošanas plāna autore – ainavu arhitekte – Inese Grundule.

Arhitekts – Guntis Sakne.

Lielie, dekoratīvie iebraucamie vārti – Ģirts Burvis.

„Piemineklis visiem samītajiem kukaiņiem un kūlas dedzināšanas laikā bojā gājušajām dzīvajām radībām” – Jānis Straupe, Oļegs Pavārs.

„Centrālais piemineklis – veltījums visiem dzīvniekiem, kuri devušies uz „citiem medību laukiem”, vai pazuduši”. – Inese Grundule, Indulis un Māra Rankas, Uģis Rūķītis.

Firma „ Uzars” – īpašnieks Jānis Uzars – un visa viņa fantastiskā darbinieku komanda, kura piedalījās šī projekta realizācijā.

No 2008. gada esam šādu asociāciju biedri