Dzīvnieku kapsēta

10 iemesli

10 iemesli kādēļ Jūsu ģimenes loceklis – mājdzīvnieks būtu jāapglabā legālā dzīvnieku kapsētā

 

 1. Vai Jūs vēlaties dzīvot kapsētā ? (ja domājat apbedīt dzīvnieku savā privātīpašumā),( 80% mājdzīvnieku dzīvo dzīvokļos, kuru saimniekiem nav savas zemes – kaut vai puslegālas apbedīšanas iespējas ).
 2. Vai citi ģimenes locekļi arī tiks apbedīti mājās? (aiz šķūnīša, dārza stūrī u.t.t. )
 3. Vai gadījumā, ja kāds Jūsu ģimenes loceklis būs nomiris slimnīcā (veterinārajā klīnikā) Jūs viņu pametīsiet tur, vai tomēr apbedīsiet kapsētā ?
 4. Ja apbedīsiet viņu savā piemājas teritorijā nākamie Jūsu mājdzīvnieki katru dienu ies čurāt apbedījuma vietai virsū, vai arī izkārpīs apbedījuma vietu.
 5. Laikam ejot Jūs, vai nākamās Jūsu paaudzes nolems tajā vietā kaut ko uzbūvēt (baseinu, garāžu u.t.t. ).
 6. Vai apraksiet mājdzīvnieku pareizā dziļumā, lai to neizrakātu žurkas un citi „klejojošie sanitāri” ?
 7. Aprokot savu dzīvnieku nelegāli kaut kur (piem. Hipodroma teritorijā ) pilsētai attīstoties visi šie apbedījumi tiks nojaukti (uzbūvēta hokeja halle, lielveikals, autoceļi u.t.t..). Legālajos dzīvnieku kapos šāda iespēja ir izslēgta.
 8. Nelegālā apbedījuma vieta ikdienā var tikt apdraudēta no debīliķiem – vandāļiem - huligāniem, jo teritorija ap apbedījuma vietu nav nožogota un netiek apsargāta, kā to nodrošina legālā dzīvnieku kapsētā.
 9. Savu nekustamo īpašumu Jūs varat kādreiz pārdot, vai to ieķīlājot zaudēt un diez vai nākošais tā īpašnieks piekritīs kopt Jūsu dzīvnieka apbedījuma vietu, vai ļaus Jums to apmeklēt kad to vēlēsieties darīt.
 10. Pakalpojums nav tik ekskluzīvs cenas arī ziņā, lai Jūs nevarētu atļauties savam ģimenes loceklim izrādīt godu arī pēc tā nāves.
 11. (Parēķiniet cik finansiālos līdzekļus Jūs katru gadu, kaut vienu mēnesi iztērējiet sava mājdzīvnieka pārtikai, kakla siksnām, būriem, rotaļlietām, ķemmēm, ikgadējām potēm, dzīvnieku viesnīcām, skaistumkopšanas saloniem u.t.t. Cik laika Jūs veltāt apkopjot to, dodoties ar viņu pastaigās, piedaloties izstādēs u.t.t. )