Dzīvnieku kapsēta

Brīdinājums visiem dzīvnieku īpašniekiem !!!

Neilgi pēc dzīvnieku kapsētas darbības sākuma nācās saskarties ar gadījumiem, kad negodīgi „cilvēki” sāka piedāvāt pakalpojumus, kurus sniedz mūsu firma – viņi solīja apglabāt jūsu dzīvnieku kapsētā „Citi medību lauki” par ko, protams, no dzīvnieku īpašniekiem saņēma finansiālu atlīdzību.

Šādi gadījumi diemžēl turpinās un pie mums ierodas cilvēki, lai uzzinātu un apskatītos kur ir apglabāts viņu dzīvnieks un nekas cits mums neatliek, kā vienīgi ieteikt vērsties pie tiem „cilvēkiem” kuriem viņi maksāja par šo pakalpojumu veikšanu.

Paziņojam, ka mums nekad nav bijuši un nav neviena oficiāla vai neoficiāla starpnieka mūsu pakalpojumu sniegšanā un personas, kuras jums to piedāvā melo !

Dzīvnieku kapsētā ”Citi medību lauki” – „kopējā apbedījuma vietā” – tiek apglabāti dzīvnieki no vairākām veterinārajām klīnikām, taču liela daļa klīniku mūsu pakalpojumus neizmanto un kur paliek dzīvnieki no šīm klīnikām mums nav ne jausmas, tādēļ iesakām laicīgi painteresēties vai veterinārārsts, vai klīnika, kurā jūs atstājiet savu dzīvnieku izmanto mūsu pakalpojumus – dzīvnieku kapsētu „Citi medību lauki” - un jūsu mīlulis tiešām nonāks pie mums – vienīgajā legālajā dzīvnieku kapsētā Rīgas apkārtnē.

Lielākā veterinārārstu daļa ir godprātīgi sava amata veicēji. Diemžēl viņu starpā ir arī daži indivīdi, kas savas ieinteresētības dēļ ir gatavi melot klientiem par viņu mīluļa tālāko likteni.

Šo informāciju jūs varat uzzināt jau savlaicīgi zvanot mums pa tālruni 26 132 132.

No 2007.gada 1.janvāra NEVIENAI veterinārajai klīnikai NAV līguma ar mūsu kapsētu.

Savstarpējā sadarbība ar veterinārārstiem un veterinārajām klīnikām tiek veikta tikai uz šai sakarā nepieciešamajiem Pārtikas un veterinārā dienesta nepieciešamajiem dokumentiem.

Lūdzu atcerieties, ka sniedzamo pakalpojumu izmaksas pie tiešā tā sniedzēja vienmēr ir zemākas.